TVÅ POKALER SILVER 1700 TAL.

TVÅ POKALER SILVER 1700 TAL.
3571134. TVÅ POKALER SILVER 1700 TAL.

Wilhelm Smedberg, Karlstad två pokaler, 1792, höjd 7cm, vikt ca 72 gram.

Brukslitage, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, bucklor, gravyr.

Antal besök: 656