HANS HEDENSTRÖM. Landskap, 2 st, akvareller, signerade.

357098. HANS HEDENSTRÖM. Landskap, 2 st, akvareller, signerade.

10 x 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 13 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 269