HANS HEDENSTRÖM. "Landskap VII", olja på duk, signerad.

357095. HANS HEDENSTRÖM. "Landskap VII", olja på duk, signerad.

33 x 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 24 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 061