Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
HANS HEDENSTRÖM. "Landskap VII", olja på duk, signerad.
357095. HANS HEDENSTRÖM. "Landskap VII", olja på duk, signerad.
33 x 24 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 24 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
2 847