Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
HARRY AHLIN. Uppställning med fönsterutsikt. Olja på pannå, signerad.
35709. HARRY AHLIN. Uppställning med fönsterutsikt. Olja på pannå, signerad.
84x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
84x65 cm.
Göteborgs Auktionsverk
3 155