OKÄND KONSTNÄR. Akvarell. Engelsk landskap, signerad R Scott?

35708. OKÄND KONSTNÄR. Akvarell. Engelsk landskap, signerad R Scott?

27 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 40 cm.

Antal besök: 1 259