KROCKETSPEL, "Barn-krocket", 1900-talet.

3570875. KROCKETSPEL, "Barn-krocket", 1900-talet.

4 st klubbor.
4 st klot.
10 st bågar.
2 st målpinnar.
1 st blad med spelregler.
Förpackningens mått 52 x 20 x 5 cm.

Bruksslitage.
Originalförpackning med revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st klubbor.
4 st klot.
10 st bågar.
2 st målpinnar.
1 st blad med spelregler.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 190