Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Akvarell. Engelsk landskap, signerad R Scott?
35708. OKÄND KONSTNÄR. Akvarell. Engelsk landskap, signerad R Scott?
27 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 40 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 046