GOLVVAS MED LOCK, porslin, Kina, 1800-1900-tal.

357070. GOLVVAS MED LOCK, porslin, Kina, 1800-1900-tal.

Höjd cirka 55 cm.

Bruksslitage
Halsen nerslipad
Lock med avslag och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 55 cm.

Bruksslitage
Halsen nerslipad
Lock med avslag och lagning.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 629