ELSA SÖDERBERG. Skulpturer, 2 st. Keramik. Signerade E Söderberg.

3570692. ELSA SÖDERBERG. Skulpturer, 2 st. Keramik. Signerade E Söderberg.

Höjd ca. 7 samt 8 cm.

En skulptur med nagg.

Tema

Månadsauktion juni

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 7 samt 8 cm.

En skulptur med nagg.

Tema

Månadsauktion juni

Antal besök: 560