DOCKOR, 3 st, bland annat Kling Dolls och Samco. 1800/1900-tal.

357035. DOCKOR, 3 st, bland annat Kling Dolls och Samco. 1800/1900-tal.

Docka, biskvihuvud samt biskviarmar, Kling Dolls, skinnkropp, längd ca 57 cm.
Docka, Samco Italy, celluloid/plast, längd ca 35 cm.
Docka, glaserat porslinhuvud, omärkt, tygkropp, längd ca 38 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 2 503