FIGURIN, porslin, så kallad "Lady Nodder", 1900-talets mitt. Troligen Tyskland.

357031. FIGURIN, porslin, så kallad "Lady Nodder", 1900-talets mitt. Troligen Tyskland.

Rörlig överkropp med vippfunktion. Höjd 15 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 756