CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
357018. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Längd 108, bredd 48, höjd 147 cm.

Bruksslitage, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
357018. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Bruksslitage, lås saknas.

Antal besök: 952