STOLAR, 4 st. "A-stol", Xavier Pauchard, Tolix, 2000-tal.

357011. STOLAR, 4 st. "A-stol", Xavier Pauchard, Tolix, 2000-tal.

Ritad 1934. Rödlackerad metall.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 420