HYLLA, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft.

357008. HYLLA, Carl Larsson-stil, 1900-talets första hälft.

Längd 60, bredd 31, höjd 156 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 1 709