STRUTVASER, ett par, sekelskifte 1900.

357001. STRUTVASER, ett par, sekelskifte 1900.

Insatser av glas, fot av nysilver. Höjd 27 cm.

Gravyr, slitage på försilvring. Nagg på ett glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 162