STRUTVAS, 1900-talets början.

STRUTVAS, 1900-talets början.
356988. STRUTVAS, 1900-talets början.

Grönt glas med veckad kant. Målad dekor med blommor och förgyllning. Höjd 33 cm.

Slitage på förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på förgyllning.

Antal besök: 1 067