ÄNGEL, beskuren och bemålat trä, 1800-tal.

356969. ÄNGEL, beskuren och bemålat trä, 1800-tal.

Väggdekoration. Motiv med ängel. Längd 62 cm. Höjd 18 cm.

Skador, slitage samt maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 477