SATSBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal.

356961. SATSBORD, 3 delar, teak, 1950/60-tal.

Största längd 60, bredd 40, höjd 48 cm.

Bruksslitage, fläckar på mellanbordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 749