BYRÅ, MÖRK EK, 1900-TALETS MITT.

3569611. BYRÅ, MÖRK EK, 1900-TALETS MITT.

med två våningsställ över två lådor och skåpbas, snidad med arkitektonisk motivdetalj, 168 cm hög x 122 cm bred x 43 cm djup.

Lätt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt ytslitage.

Antal besök: 241