Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JOHAN VON HOLST. (1841-1917). Olja på duk, sign. och dat. 1900.
35693. JOHAN VON HOLST. (1841-1917). Olja på duk, sign. och dat. 1900.
34x28 cm.
Slitage längs med ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
34x28 cm.
Slitage längs med ram.
Gomér & Andersson Linköping
2 779