STRINGHYLLA, 5 delar, formgiven av Nisse Strinning, 1950/60-tal.

356910. STRINGHYLLA, 5 delar, formgiven av Nisse Strinning, 1950/60-tal.

Etikettmärkt samt plomberingar på gavlarna. Hyllplan, längd 78, djup 30 cm. Höjd gavlar 76 cm.

Bruksslitage, märken. Gavlar med obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 922