PISTOL, slaglås, tidigt 1800-tal.

3568961. PISTOL, slaglås, tidigt 1800-tal.

längd 26 cm.

skador, rostig, mekanismen fungerar inte, någon senare skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 26 cm.

Antal besök: 1 034