SYMASKIN, Husqvarna automatic, 1900-talets mitt.

3568456. SYMASKIN, Husqvarna automatic, 1900-talets mitt.

Mått låda 32x43x24 cm.

Bruksslitage. Skada. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått låda 32x43x24 cm.

Antal besök: 342