KAPPA, skinn, trenchcoat-modell, Richards, 1900-tal. Strl. L.

356843. KAPPA, skinn, trenchcoat-modell, Richards, 1900-tal. Strl. L.

Rygglängd 83,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 83,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 915