SYBORD, mahogny, med utfällbar bordsskiva, jugend, 1900-talets första hälft.

356829. SYBORD, mahogny, med utfällbar bordsskiva, jugend, 1900-talets första hälft.

Sybord med hyllplan samt låda inredd med nåldyna och mindre fack, bordskivan är utfällbar till dubbel storlek.

Saknas en mutter till bordsskivan skruv, repor, samt slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 553