VÅG, Berkel AB, Stockholm, 1900-tal.

3568210. VÅG, Berkel AB, Stockholm, 1900-tal.

Längd, 55, höjd 67 cm.
3 st vikter medföljer (1 st 2 kg samt 2 st 1 kg).

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd, 55, höjd 67 cm.

Antal besök: 640