VASER, 3 st, stengods, Edgar Böckman, monogramsignerade.

356752. VASER, 3 st, stengods, Edgar Böckman, monogramsignerade.

Höjd 4,5 - 10 cm.

Bruksslitage, största vasen med bottennagg, vitrandig vas med mindre glasyrdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 - 10 cm.

Antal besök: 551