DAMSKRIVBORD, med uppsats, 18/1900-tal.

356739. DAMSKRIVBORD, med uppsats, 18/1900-tal.

Vitmålad, längd 105 cm, bredd 60 cm, höjd 76 cm + uppsats 28 cm.

Skador, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, lösa delar.

Antal besök: 3 127