1940-talets NYA TESTAMENTS INLAGDA PÄRLEMOR.

3567213. 1940-talets NYA TESTAMENTS INLAGDA PÄRLEMOR.

En bok, The Red Letter, Nya testamentet, 1940-tal dekorerad med pärlemor. Utgiven av London och New York Collins Clear-type Press.
Storlek: 9x12cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek: 9x12cm.

Antal besök: 382