FICKUR, silver, sk. "nyckeldragare", "L.U.C.". Sekelskiftet 18/1900.

356718. FICKUR, silver, sk. "nyckeldragare", "L.U.C.". Sekelskiftet 18/1900.

Liten sekundvisare. Diameter 50 mm, vikt 90 gram. Kedja i vit metall, längd 48 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 935