MINIATYRDOCKOR, 6 st, biskvi, delvis märkt Tyskland. 1800/1900-tal.

356706. MINIATYRDOCKOR, 6 st, biskvi, delvis märkt Tyskland. 1800/1900-tal.

Längd ca 7 - 13 cm.
Kroppar i biskvi och massa.

Slitage, nagg, lagningar. Kläder med skador. En dockas ögon något lossade från montage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 7 - 13 cm.
Kroppar i biskvi och massa.

Antal besök: 596