DRAGSPELSSTÄLL, 1900-tal.

DRAGSPELSSTÄLL, 1900-tal.
3567046. DRAGSPELSSTÄLL, 1900-tal.

Mått med väska ca 68 x 26 x 20 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 330