FASADLYKTA, koppar, 1900-tal.

FASADLYKTA, koppar, 1900-tal.
3566863. FASADLYKTA, koppar, 1900-tal.

Vågigt klarglas.
Höjd 33, bredd 28 cm.

Bruksslitage, ärg, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vågigt klarglas.
Höjd 33, bredd 28 cm.

Bruksslitage, ärg, ytsmuts.

Antal besök: 370