GOLVLAMPA, empirstil, 1900-tal.

356679. GOLVLAMPA, empirstil, 1900-tal.

Kolonnformad stomme av mässing.
Höjd 165 cm.

Bruksslitage. Skärm saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 165 cm.

Bruksslitage. Skärm saknas.

Antal besök: 476