VITRINSKÅP med 2 lådor, mahogny, 1900/2000-tal.

356678. VITRINSKÅP med 2 lådor, mahogny, 1900/2000-tal.

Längd 96, bredd 36, höjd 183 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 811