PARTI LEKSAKER, 22 delar 1900-tal.

356677. PARTI LEKSAKER, 22 delar 1900-tal.

Bl.a 2 st symaskiner "Casige", 17cm, bilar, Dinky Toys, Corgi, 2 byggmodeller m.m.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Antal besök: 1 055