TRE LITOGRAFIER JAPAN.

TRE LITOGRAFIER JAPAN.
3566748. TRE LITOGRAFIER JAPAN.

Tre figurscener, enligt baksidan Toshikata, mått på varje lito, 21,5x32cm, rammått 43x82,5cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramslitage.

Antal besök: 211