SKRIVSKÅP ,svängt krön, 17/1800-tal.

356672. SKRIVSKÅP ,svängt krön, 17/1800-tal.

Svängt krön. Skrivskiva . Lås samt nycklar original.
Längd 130, Höjd 196 cm.

Ålders samt bruksslitage. Lådor renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130, Höjd 196 cm.

Antal besök: 1 609