BARBRO BRÅNE. Komposition, olja på duk, signerad Bråne och daterad -60.

356632. BARBRO BRÅNE. Komposition, olja på duk, signerad Bråne och daterad -60.

130X50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

130X50 cm.

Antal besök: 1 068