TAKLAMPA, plast, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

356625. TAKLAMPA, plast, Hans Agne Jakobsson, Markaryd.

Diameter ca 30,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 637