SOFFBORD, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

356598. SOFFBORD, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

Längd 123, Bredd 59, Höjd 55 cm.
Skiva i mahognyfanér.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva i mahognyfanér.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 557