ALFRED BANNER. "Waiting for the Squire". Olja på duk, signerad och daterad 1887.

356591. ALFRED BANNER. "Waiting for the Squire". Olja på duk, signerad och daterad 1887.

29,5 x 44,5 cm.

Krackelyr, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 44,5 cm.

Antal besök: 1 115