TOM DIXON. Soffbord, "Flash Table Square", samtida, Tom Dixon.

3565849. TOM DIXON. Soffbord, "Flash Table Square", samtida, Tom Dixon.

Stomme av mässingsfärgat järn, svart skiva med spegelglas.
Ca 80 x 80 cm. Höjd ca 30,5 cm.

Bruksslitage, skiva med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 652