BRUDKLÄNNING, HANDSKAR och SLÖJA, spets, 1960-tal. Strl 36/38.

356532. BRUDKLÄNNING, HANDSKAR och SLÖJA, spets, 1960-tal. Strl 36/38.

Klädda knappar fram, underklänning i glansig textil, dragkedja i sidan.
Mått vid söm i midja, 36 cm (x2). Handskar med tryckknappar.

Bruksslitage, smärre fläck på kjolen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 732