SAMLARLEKSAKER, 2 st, bilar, Urago, Italien, 1900-talets senare hälft.

356517. SAMLARLEKSAKER, 2 st, bilar, Urago, Italien, 1900-talets senare hälft.

Skala 1/18.
Bugatti 11OEB, längd 24 cm.
Lamborghini Countach, längd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 1/18.
Bugatti 11OEB, längd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 905