Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
SVEN OLOW OLSSON. "Telemarkslandskap", olja på pannå, signerad.
356505. SVEN OLOW OLSSON. "Telemarkslandskap", olja på pannå, signerad.
50 x 68 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 68 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
2 119