OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på glas, stilleben, blommor i skål. Signerad A. Blomqvist. Sekelskiftet 18/1900.

356504. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på glas, stilleben, blommor i skål. Signerad A. Blomqvist. Sekelskiftet 18/1900.

Oval form. 39 x 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval form. 39 x 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 255