ISHINK MED TÅNG, silver, importstämplar.

3564496. ISHINK MED TÅNG, silver, importstämplar.

Höjd inklusive handtag 21.5 cm.
Vikt på tång ca 32 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt på tång ca 32 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 199