SOFFBORD, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modell 264, Danmark, 1950-tal.

356418. SOFFBORD, Börge Mogensen, Fredericia Stolefabrik, modell 264, Danmark, 1950-tal.

Höjd 46, bredd 58,5, längd 182 cm.

Slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, märken.

Antal besök: 2 185