BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.
356401. BYRÅ med stenskiva, 1900-tal.

Bredd 62 cm
Djup 35 cm
Höjd 69 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 62 cm
Djup 35 cm
Höjd 69 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nycklar saknas.

Antal besök: 443